Úvod » Události

Soustředění Přimda 2016

publikováno 23.02.2016 (aktualizováno 30.06.2016)

Soustředění léto Přimda 2016

Adresa:

RS Přimda, s.r.o., Severní 284
348 06 Přimda
www.primda.com

Kontakt:  trenéři, vedoucí

Termín:  21.8.-26.8.2016

Doprava: autobusem

Cena:  3 500Kč

Zálohu ve výši 2000,- Kč zaplatit do konce dubna na bankovní účet fotbalového oddílu 210007200/0300. Variabilní symbol je číslo FAČRu  nebo datum narození a do poznámky bankovního příkazu napište jméno dítěte , mladší př. a „Soustředění“ . Doplatek 1500Kč bude vybírat vedoucí týmu u autobusu.

Popis místa: Středisko je využíváno zejména sportovními oddíly k pořádání letních i zimních soustředění, školami k pořádání oddechových nebo zájmových pobytů, ale i pro soukromou rekreaci větších či menších skupin klientů.

Ubytování je v jednoduše  a účelově zařízených pokojích. K vybavení patří 5-6 postelí, 2 šatní skříně,  stůl se židlemi a noční stolky. Celé patro, které máme k dispozici je pod uzamčením. V areálu se nachází sportovní hala, pingpongové stoly, velký sál s pódiem, kuchyně pro klienty. Areál má 2 vlastní tréninkové fotbalové hřiště a tenisový kurt.

V obci je možnost návštěvy krytého bazénu se saunou. Bazén je v ceně pobytu.

Strava: zajištěna 5 x denně + pitný režim

Co sebou:

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (musí být i na školu v přírodě) a je platné 1 rok.

Ofocenou průkazku zdravotní pojišťovny.

Zároveň přineste potvrzení o bezinfekčnosti, které není starší 3 dnů.

Vše nadepsané jménem dítěte a přípravkou odevzdat při příjezdu zdravotnici nebo vedoucí týmu.

Léky, které dítě pravidelně užívá, odevzdá rodič při příjezdu do areálu zdravotnici - jméno a popis, kdy a jak užívat. Pokud má dítě nějaké jiné problémy upozornit zdravotnici.

Orientační seznam:

• Kopačky
  • Míč č. 4
  • sálovky
  • botasky na běhání
  •  fotbalové chrániče
  • štulpny
  • Spodní prádlo na 6 dní
  • Kraťasy 2x
  • Šusťákovou bundu
  • Tepláková souprava, tepláky
  • Teplejší bundu (podle předpovědi)