Úvod » Mistrovská utkání

MU FA Praha

publikováno 28.10.2015

28.10.2015 na státní svátek, Vznik samostatného československého státu, jsme se utkali v posledním letošním mistrovském utkání s týmem ze Stříškova. Nastoupili: Fíla, Kuba S., Matěj, Tadeáš, Jára, Honza B., Štefan, Jáchym, Péťa, Jindra,  Dominik, Maty, Adam, Kryštof. Před soupeřem jsme měli velký respekt, neboť zatím všechny zápasy v letošní sezoně vyhrál. Hrál se docela pohledný fotbal plný osobních soubojů. Někteří kluci neměli svůj den, ale jiní oproti tomu zahráli skvěle a tak to má být. Kromě jedné hluché čtvrtiny kluci skvěle bojovali jako jeden tým a zaslouženě soupeře přehráli. Dnešní lví podíl na vítězství má hlavně dvojice Dominik a Matěj, kteří v první půli naprosto excelovali. Svým výkonem mi všichni kluci udělali velkou radost, stejně jako rodiče, kteří povzbuzovali ve chvílích, kdy to tým potřeboval. (2:1, 7:2, 2:6, 3:2) Celkově tedy 14:11.

Branky:4 Dominik, 2 Táďa, 1 Fíla, Kuba S., Honza B., Adam, Matěj, Štefan, Jára, Maty