Turnaj Pečky

publikováno 28.09.2015

V sobotu 26.9.2015 jsme se zúčastnili posvícenského turnaje v Pečkách u Kolína. Nastoupili: Fíla, Matěj, Dominik, Kuba K., Honza H., Adam, Kuba S., Štefan. Turnaj byl určen pro 12 celků rozdělených do dvou skupin. my jsme se postupně setkali s týmy: Mladá Boleslav ( 5:0) Kluci vstoupili do turnaje s chutí, soupeře poměrně hladce přehráli. Dolní Chabry (3:4) Hrál se velice dobrý vyrovnaný zápas, zcela určitě by jsme si zasloužili vyhrát, ale nekoncentrovaností v posledních dvou minutách jsme se o vítězství připravili.Chrudim (2:5) Toto utkání se nám opravdu nepovedlo, ale na druhou stranu musím uznat, že v celkové konfrontaci Chrudim byla jediná která nás přehrála. AFK Pečky (2:3) Zápasy s domácím celkem jsou vždy plné emocí. My jsme byli lepším týmem, opět jsme vedli o dvě branky, ale ke konci utkání nás soupeř přehrál svou tvrdostí. Asi tři kluci po zápase brečeli, že je něco bolí. Radim (3:4) Z mého pohledu naprosto nezáživný zápas se soupeřem, který nehrál naprosto nic. My jsme se také moc nepředvedli, ale nebýt 3 branek, které jsme si dali sami, v klidu bychom ho vyhráli. Následovali zápasy ve skupině o 9.-12. místo. Řepy( 12:0) Kluci už nebyli pod tlakem, tak si s chutí zastříleli, ukázali spoustu pěkných akcí. Opět Mladá Boleslav (4:1) Ani napodruhé na nás kluci s okřídleným šípem na hrudi nic nevymysleli. Hru jsme kontrolovali a v klidném tempu zvítězili. Celkově si myslím, že jsme neodehráli špatný turnaj, i když podle výsledku se to může někomu zdát. Jak se ukázalo, hranice mezi úspěchem a neúspěchem je opravdu malá.  Rozhodně jsme se utvrdili v tom, že naši kluci potřebují přitvrdit.

Branky: Fíla 10, Dominik 7, Máťa a Štefan 4, Kuba K. 3, Honza 2 a Kuba S. 1