Turnaj Rejšice 14.6.2015

publikováno 14.06.2015

V  neděli 14. 6. 2015 jsme odehráli v tropickém počasí turnaj na hřišti v malé obci Rejšice. Nastoupili tým modrá: Táďa, Dominik, Filip V., Kuba S., Honza H., Kuba K., Filip M. Tým oranžová: Štefan, Kubík V., Adam, Honza B., Jára, Tomík, Maty a Jindra.  Turnaj byl určen pro 12 týmů rozdělených do dvou skupin. Postupně jsme se utkali s týmy: FK Viktoria Žižkov (5:4), FK Neratovice- Byškovice (11:0), ISP Nebušice (0:5), ČLU Beroun (0:0), Nová/Stará Paka (4:1). Protože jsme skončili na třetím místě ve skupině, utkali jsme se o celkové páté místo s třetím týmem druhé skupiny AFK Milovice (5:1). Kluci odehráli celý turnaj naprosto skvěle, snad až na jeden zápas, kdy měli přílišný respekt z cizojazyčného soupeře. Myslím, že za bilanci 4 vítězství, 1 remiza a 1 prohra, by si určitě kluci zasloužili medaili. Druhý tým si nevedl také vůbec špatně, kluci dobře bojovali, ale měli smůlu, většinu zápasů prohráli o branku. Celkově obsadili desáté místo, ale i tak rozhodně zaslouží pochvalu.

Branky: 9 Filip V., 5 Táďa a Jindra, 4 Dominik, 3 Jára, Kuba S., Filip M., 2 Adama Tomík a Jednu Honza H. a Maty