Úvod » Mistrovská utkání

15. MU Dolní Počernice

publikováno 24.05.2015

V sobotu 23. 5. 2015 jsme odehráli na domácím hřišti mistrovské a přátelské utkání proti týmu TJ Sokol Dolní Počernice. K MU nastoupili: Matěj, Dominik, Filip Val., Kuba S., Jáchym, Tadeáš, Filip M., Honza H., Kuba K. a  k PU pak: Jára, Tomík, Adam, Jirka, Jindra., Honza K.., Péťa, Míša, Fanda.

Od první minuty se utkání hrálo ve velkém tempu, obě mužstva hrála velice dobře, naši kluci skvěle bojovali a na obou stranách docházelo k ohrožení branky jen minimálně. Byl jsem až překvapen, jaké akce dokázali kluci proti takovému to soupeři předvést, některé akce byly, jak z učebnice :o) O vyrovnanosti utkání svědčí i výsledky v jednotlivých čtvrtinách: 0:0, 2:2, 1:1, 2:2. Všichni zúčastnění zaslouží pochvalu, věřím, že na hřišti všichni odevzdali maximum a remiza s tímto soupeřem je určitě skvělý výsledek.

Branky MU : 3 Matěj a po jednom Filip M., a Dominik

Branky PU: 3 Tomík, 2 Jindra, 1 Míša a Adam