Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

14. MU SK Střešovice

publikováno 17.05.2015

V sobotu dopoledne 16. května jsme odehráli na hřišti SK Střešovice další, v pořadí již 14. mistrovské utkání. Nastoupili: Matěj, Honza H., Kuba S., Filip M., Táďa, Dominik, Jáša, Filip Val.  Od první minuty hráli kluci naprosto skvěle, soupeře předčili ve všech ohledech, vytvářeli velké množství krásných přihrávek, které zakončili nádhernými brankami, měli skvělý pohyb a zaslouží velikou pochvalu. Myslím, že předvedená hra se musela líbit i přítomnému publiku. Zvítězili jsme po čtvrtinách 4:0, 4:0, 8:1 a 6:0 celkově tedy 22:1.

Branky:  5 Matěj, 3 Dominik, Táďa, Filip M., a po dvou Jáša, Filip Val., Kuba S. a Honza