Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

12. MU TJ Březiněves

publikováno 02.05.2015 (aktualizováno 03.05.2015)

Na svátek 1. května jsme jeli do sousední Březiněvsi k dalšímu mistrovskému utkání. Spolu s ním jsme odehráli zároveň i přáteláček na vedlejším hřišti. K MU nastoupili:  Matěj, Dominik, Filip Val., Kuba S., Jáchym, Tadeáš, Filip M., Honza H., k PU pak: Péťa, Míša, Kuba K., Jára, Tomík, Honza B., Honza ???, Filip Vla. a Kubík V. Od první minuty bylo na klucích znát, že chtějí odčinit porážku z posledního vzájemného utkání. Hráli naprosto výborně, všude byli o několik kroků dříve nežli soupeř, nahrávali si, vyhrávali souboje, stříleli, dělali kličky. Utkání mělo obrovský náboj. Kdybych chtěl někoho jmenovat a pochválit ho za předvedený výkon, musel bych tentokrát jmenovat všechny zúčastněné, protože kluci makali všichni skvěle jako jeden tým, pro mě to bylo naše nejlepší odehrané utkání. Po čtvrtinách 1:0, 0:1, 3:0 a 2:1 jsme tedy naprosto zaslouženě zvítězili 6:2.

Branky zaznamenali: 2 Jáša, a po jedné Filip V., Filip M., Honza H., Dominik (4 Kuba K., 3 Jára, 2 Tomík, Honza B., a po jedné Míša a Honza ?)