Turnaj Kochánky 22.3.2015

publikováno 22.03.2015 (aktualizováno 29.03.2015)

V chladnou neděli 22.3.215 jsme se vydali k našemu letošnímu prvnímu venkovnímu turnaji do Kochánek u Benátek nad Jizerou. Přes obrovské množství omluvenek jsme dokázali odehrát turnaj ve dvou týmech. Zúčastnili se: Filip Valášek, Dominik, Tadeáš, Matěj, Honzík H., Kuba S., Filip M., Kubík K., Honzík B., Štefan, Kubík V., Jára, Tomík. V tomto velkém turnaji pro 15 týmů jsme se utkali postupně s celky: AFK Milovice (3:1), SK Rapid Psáry (7:1), TJ Březiněves (3:5), Viktoria Radim (2:2), Kolín (4:4), SC Xaverov (7:0). Ve všech odehraných zápasech hráli kluci naprosto skvěle, vyjma pár hluchých pasáží, ale těch bylo opravdu minimálně. Všechny zúčastněné musím moc pochválit a mám velkou radost, z toho jak se kluci zlepšují. Troufnu si tvrdit, že naše hra dnes byla na medaili, ale bohužel to nevyšlo, a tak tedy jen pátá příčka (čtvrtá příčka nám utekla o jednu branku :) Druhý tým vyválčil krásnou devátou příčku. Celkové skóre: 26:13.

naše branky tým 1: 6 Táďa, 5 Filip V., 4 Máťa, po třech Domča, Kuba S. a Honza H., a 2 Fíla M.

naše branky tým 2: 4 Matěj, 3 Filip M. a po jedné Jára, Kubík K., Honza B., Filip V.

Fotky ZDE