Turnaj Zličín

publikováno 15.02.2015

V sobotu 14. 2. 2015 na svátek sv. Valentýna jsme se zúčastnili halového turnaje na Zličíně. Nastoupili: Filip Valášek, Dominik, Tadeáš, Matěj, Honzík H., Míša, Filip M., Jáchym. Utkali jsme se postupně s týmy: SK Xaverov Horní Počernice B (5:0), Háje SOS B (1:2), Háje SOS (7:1), Xaverov (3:2), ABC Braník (2:2). Ve všech utkáních hráli naši borci výborně a vždy byli lepší nežli soupeř. V zápase s Hájemi jsme doplatili na špatnou rozehrávku a nedůraz v obraně. V posledním zápase s Bráníkem jsme vítězství ztratili za stavu 2:0 minutu před koncem a Bráníku jsme body přímo darovali. I to se ve fotbale stává. Přesto musím kluky moc pochválit. Po dlouhé době jsem z nich cítil touhu po vítězství a chuť hrát. Obrovskou měrou k tomu přispěl Matěj, který byl naším pátým útočníkem a zaslouženě vyhrál cenu pro nejlepšího brankáře turnaje. Přesto to dnes stačilo jen na stříbrnou medaili, i když skóre 17:7 je opravdu pěkné.

Naše branky: 5 Filip V., 3 Filip M., 2 Matěj, Táďa, Honzík a Jáša a jednu Dominik.