Turnaj Hamr - 1.2.2015

publikováno 02.02.2015 (aktualizováno 03.02.2015)

V neděli odpoledne 1.2.2015 jsme absolvovali turnaj v Braníku v nafukovací hale ve sportovním centru Hamr. Zúčastnili se : Filip V., Tadeáš, Matěj, Honzík H., Kuba S., Péťa, Filip M., Kubík K.. utkali jsme se postupně s týmy: Sokol Kolovraty (1:4) Tento zápas se nám naprosto nepovedl. Tempošreci (2:1) Kluci se oklepali z prvního zápasu a s přehledem zvítězili. ABC Braník(2:3) Do zápasu jsme vstoupili dobře, vedli jsme 2:0, ale nekoncentrovaností a nedůsledností jsme si zápas prohráli. Tempodraci(1:2) Naprosto vyrovnaný bojovný zápas na obou stranách rozhodla větší vůle na straně soupeře. Rapid Psáry (5:1) Krásná tečka na závěr, kluci si věřili, troufli si na kličky, předvedli jsme i pár pěkných akcí. Troufnu si napsat, že jsme odehráli vyjma prvního zápasu dobrý turnaj. Kluci se snažili a odvedli na hřišti, co je v jejich silách. Rozhodně všechny zúčastněné musím pochválit. Přesto to opět stačilo jen na čtvrté místo při skóre 11:11. Matěj Myška byl za své výkony zaslouženě vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Naše branky: 3 Táďa a Filip V., 2 Filip M. a po jedné Matěj, Kubík K. a Kuba S.