Turnaj Ovčín

publikováno 18.01.2015

V neděli 18. 1. 2015 jsme odehráli turnaj v nafukovací hale Ovčín. Zúčastnili se: Táďa, Dominik, Filip V., Matěj, Filip M., Honzík, Kuba S., Jáchym, Míša.  Postupně jsme se utkali s týmy: Admira (1:3). Náš klasický první zápas na rozehrání, kluci ještě neměli správnou teplotu, ale přesto jsme hráli s Admirou dlouho vyrovnanou hru. SK Neratovice (3:0), kluci hráli výborně, měli chuť, přihrávali si, stříleli a soupeře k ničemu nepustili. Bohemians 1905(2:3) Začali jsme ve velkém stylu, soupeře jsme jasně přehrávali, vedli jsme dokonce 2:0, ale za posledních pět minut jsme dostali tři branky. FKM Vysočina Jihlava (0:4) Jediný tým, který nás dnes herně přehrál, byl zároveň vítězem celého turnaje. FK Dukla JM (0:3) Víc, jak polovinu zápasu jsme dobývali branku soupeře, který se jen bránil, pak jsme si dali vlastní gól a kluci už hrát nechtěli, škoda. Na tohohle soupeře jsme rozhodně měli. Neodehráli jsme vyloženě špatný turnaj, ale některým klukům se dnes nechtělo hrát naplno. Na druhou stranu musím uznat, že na takto těžkém turnaji jsme předvedli celou řadu pěkných akcí, kliček a střel, za které musím kluky pochválit a to samé by měli slyšet i od rodičů!

Naše branky:2 Táďa a Honzík a jednu Matěj a Dominik