Turnaj Jižní Město

publikováno 17.01.2015 (aktualizováno 20.01.2015)

V sobotu 17. ledna jsme se zúčastnili halového turnaje, v krásné hale s umělým povrchem, na Praze 11. Nastoupili jsme v sestavě: Matěj, Kubík K., Jindra, Davídek, Jára, Maty, Štefan a Tomík. Tento turnaj byl zvláštní tím, že důležité nebylo vítězství, ale počet vstřelených branek. Ve skupině jsme se utkali s týmy: Vyžlovka (2:0), Temposauři (0:2), Háje B (5:1), Háje C (2:0). Přes tři vítězství jsme postoupili do čtvrtfinále až ze třetího místa (Vyžlovka vsítila o branku více), kde jsme podlehli až na penalty týmu Háje A (0:0P). Dále následoval zápas o 5.- 8. místo Háje B (4:0) a konečně poslední zápas a 5. místo Horní Měcholupy (1P:1), které jsme zvítězili na penalty. Celkově jsme odehráli velice pěkný turnaj s bilancí 5 vítězství, a dvě prohry s úžasným skóre 14:4. Všechny kluky musím moc pochválit za bojovnost a snahu. Troufám si napsat, že jsme dnes měli na medaili, ale ..... to štěstíčko :o)))

Branky zaznamenali: 5 Matěj, 3 Maty, 2 Kubík K. a Jindra a po jedné Davídek a Jára

Obrázky k článku