Turnaj Hamr

publikováno 06.12.2014

V sobotu 6.12.2014 jsme odehráli turnaj v nafukovací hale na Hamru v Braníku. Sestava: Honzík B., Filip V., Dominik, Tadeáš, Matěj, Honzík H., Kuba S., Míša, Péťa. Postupně jsme se utkali s týmy: SK Dolní Chabry (0:0), ČAFC Praha (2:2), Tempodraci (0:1), Tempošreci (3:1) a Sokol Kolovraty (0:1). Jak už je naším zvykem kluci hrají se všemi soupeři naprosto vyrovnané zápasy, ale chybí nám klid na míči, přihrávka a hlavně góly. Celkové skóre 5:5 nám bohužel přineslo opět bramborovou medaili.

Naše branky:2 Filip V. a po jedné Matěj, Míša a Péťa