Turnaje Zbuzany

publikováno 25.11.2014 (aktualizováno 27.11.2014)

22.11.2014 jsme se zúčastnili dvou turnajů v nafukovací hale ve Zbuzanech. Dopolední parta ve složení:Filip Vlasák, Jára, Filip M., Kubík K., Tomík, Kuba Č., Jindra, Davídek, Adam, Štefan. Odpolední parta: Filip V., Dominik, Tadeáš, Jáchym, Matěj, Honzík H., Kuba S., Míša, Maty. Oba turnaje proběhli se stejným scénářem. Odehráli jsme dobré i horší zápasy, v některých jsme měli smůlu, ale kluci si zahráli a ostudu rozhodně neudělali. V obou případech jsme sahali po medaili, ale nedopadlo to. :o)

Branky zaznamenali dopoledne: 4 Kuba K., 2 Jindra a Tomík a po jedné Adam, Filip M., Štefan a Filip Vlasák

odpoledne:2 Matěj a Maty a po jedné Honzík, Kuba S., Míša, Jáša a Dominik

Fotky z dopoledne jsou zde od Lenky. Děkujeme :o)