Úvod » Mistrovská utkání

7. MU - Xaverov

publikováno 20.10.2014

V sobotu dopoledne 18.10.2014 jsme na domácím hřišti přivítali tým Xaverova se kterým jsme sehráli mistrovské utkání a na druhém hřišti zároveň přátelské utkání. K MU jsme nastoupili po nemocích ve zdecimované sestavě oslabeni o čtyři členy týmu. Nastoupili: Filip M., Filip V., Táďa, Jáša, Kuba K., Míša, Jára, Péťa a nová posila Matěj. Utkání jsme začali až příliš zakřiknutě. Kluci málo bojovali, ale postupně se jejich hra zlepšovala a i když jsme prohráli, ke konci jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii.  V poslední části kluci zabrali a byli dokonce lepší. Po čtvrtinách 0:1, 1:3, 0:2, 3:4 jsme nakonec prohráli 4:10. Za druhou půli určitě zaslouží pochvalu.

Branky zaznamenali: 2 Matěj a po jedné Filip M. a Táďa

Na druhém hřišti jsme nastoupili k přáteláčku v sestavě: Jára, Kubík V., Sebastian, Matias, Tomík, Fanda, Péťa, Honzík V.

Branky zaznamenali: 2 Jára 2 Péťa