4. MU - 1999 Praha

publikováno 29.09.2014

V pátek odpoledne 26.9.2014 jsme odehráli na UMT1 mistrovské utkání na hřišti Sokola Stodůlky proti týmu 1999 Praha. Nastoupili jsme v sestavě: Honzík, Filip M., Jakub S., Tadeáš, Dominik, Péťa, Míša, Adam. Kluci se na zápas těšili a na jejich hře to bylo znát. Měli dobrý pohyb, bez míče i s míčem, udělali spoustu sehrávek a hlavně chtěli dávat branky. Za jejich výkon je musím moc pochválit. Diváci jejich hru často hodnotili potleskem. Poslední část jsme sice prohráli, ale bylo to již způsobeno, tím, že jsme polevili a utkání jen dohrávali a čekali na závěrečný hvizd. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě a s přehledem 10:5 (5:1, 2:1, 2:0, 1:3).

Branky zaznamenali: 2 Táďa, Dominik, Míša a Kuba S. Po jsedné Adam a Filip M.