Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

1. MU - Klánovice (6.9.2014)

publikováno 07.09.2014

V sobotu 6. 9. 2014 jsme odehráli naše 1. mistrovské utkání a to na domácím hřišti v Ďáblicích na UMT. Utkali jsme se s týmem Klánovic, a přestože jsme přihlášeni do skupiny pro ročník 2007, soupeřem nám byli kluci o rok starší. Hrálo se 4 x 12 minut. Nastoupili jsme v sestavě: Filip V., Kubík K., Dominik, Tadeáš, Jáchym, Filip M., Kuba S., Míša, Jindra, Honzík. Již od prvního hvizdu rozhodčího dali naši kluci jasně najevo, že své první utkání nechtějí prohrát, na soupeře nastoupili velmi dobře a svým pohybem a nasazením ho zpočátku jasně přehrávali. V polovině utkání jsme vedli 7:2 a soupeř se zdál zralý na ručník. Pak, ale začal soupeř střílet z dálky a zároveň našemu týmu začali docházet síly a tak jsme nakonec s vypětím všech sil dokázali toto utkání dovézt do vítězného konce pouze o jednu branku na konečných 9:8 po čtvrtinách 4:1, 3:1, 1:4 a 1:2. Všechny zúčastněné kluky musím pochválit za předvedenou hru a skvělou bojovnost a poděkovat musím ještě i rodičům za jejich povzbuzování. Již teď se těšíme na další zápas.

Branky zaznamenali: 4 Filip V., 2 Táďa a po jedné Jáchym, Jindra a Honzík.