Turnaj Březiněves - 31.8.2014

publikováno 31.08.2014 (aktualizováno 05.09.2014)

Na poslední den prázdnin 31. 8. 2014 jsme se vydali na turnaj do sousední Březiněvsi.  Sestava byla: Dominik, Tadeáš, Jindra, Vojta, Jáchym, Péťa, Filip V., Kuba S. a Míša. Byli jsme nalosováni do skupiny B spolu z celky : Praga, TJ Straky, Březiněves a TJ Háje. Počasí se moc nevyvedlo, celou dobu turnaje pršelo, ale klukům to pranic nevadilo, skvěle bojovali a předvedli řadu pohledných akcí. V prvním zápase s Pragovkou (4:2) měli naši pomalejší rozjezd, ale vzchopili se a zápas otočili. Ve druhém zápase jsme naprosto přehráli tým TJ Straky, kluci si z chutí zastříleli (8:1). V derby s Březiněvsí jsme hráli skvěle, dokonce jsme vedli 2:0, ale v samotném závěru jsme obdrželi dvě branky a tak nakonec remiza 2:2. V posledním zápase skupiny s TJ Háje jsme se už viděli ve finále, ale soupeř nás dokonale vyškolil. Zpočátku jsme měli navrch, ale množství šancí jsme neproměnili a poté co soupeř dal dvě branky, se už na našich borcích projevila i únava a tak jsme v rozhodujícím zápase nakonec prohráli 3:1. Místo boje o medaili jsme hráli zápas o páté místo s SK Dolní Chabry, ve kterém dostali více příležitosti borci, kteří tolik nehráli v předchozím zápase. Nakonec tedy pěkné šesté místo.

Branky zaznamenali: 4 Vojta a Dominik, 2  Míša a Filip V. a po jedné brance Jidra, Kuba S. a Péťa a Táďa