8. minicup -25.5.2014

publikováno 25.05.2014

V neděli 25. 5. 2014 jsme odehráli v krásném slunečném dni 4. jarní kolo minicupu. Zúčastnili se: Vojta, Dominik, Tadeáš, Jáchym, Honzík, Jindra, Filip M, Dan. Po minulém nezdaru ve skupině A jsme tentokráte hráli ve skupině B a musím uznat, že až na jeden zápas jsme tento turnaj odehráli opravdu dobře. Je pravda, že máme velké slabiny v sehrávání, ale jinak bojovnost byla tentokráte výborná a vůbec musím všechny kluky pochválit, za to jak se snažili. Utkali jsme se postupně s týmy: Slavia Jesenice (5:3), ČAFC (0:5), Březiněves (2:1), Háje SOS (1:1), Čakovice (2:4), Braník (5:1). Skončili jsme s bilancí 3 vítězství, 1 remíza a 2 prohry o jeden bodík na čtvrtém místě a se skóre 15:15.

Branky zaznamenali: 5 Filip M., 3 Tadeáš a Honzík, 2 Dominik a po jedné Jindra a Vojta.

Obrázky k článku